Oferta eventowa

Grupa ATELIE oferuje również profesjonalną i kompleksową obsługę imprez. Zajmujemy się wydarzeniami typu special events, takimi jak: gale, jubileusze, imprezy firmowe i okolicznościowe, bankiety, pokazy mody, targi, konferencje, festiwale czy pikniki.

Uwielbiamy wyzwania, dlatego przygotowanie dla Państwa ważnego wydarzenia, traktujemy bardzo poważnie i z należytą dbałością o najdrobniejsze detale.

W przygotowanej przez nas ofercie, krok po kroku opisujemy wszystkie punkty programu. Wspólnie z Państwem omawiamy i finalnie wybieramy kilka najciekawszych propozycji, aby następnie wspólnie stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny scenariusz imprezy.

Aby zapewnić Państwu jak najwyższy poziom świadczonych usług, współpracujemy na co dzień z najlepszymi profesjonalistami. Zajmujemy się nie tylko stroną artystyczną każdego eventu, ale również zapewniamy techniczną obsługę takiej imprezy: HALE NAMIOTOWE, SCENA, NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE.

Dzięki naszej bazie wyjątkowych i zawsze uśmiechniętych ludzi, możemy Państwu zapewnić kompleksową obsługę doświadczonych animatorów, pięknych i zawsze uśmiechniętych hostess, jak również najlepszych DJ’ów z całego kraju.

Na każdej imprezie, bardzo ważną rolę odgrywa osoba prowadząca całe wydarzenie, dlatego proponujemy Państwu współpracę z najbardziej błyskotliwymi i dowcipnymi KONFERANSJERAMI, którzy zatroszczą się o jej właściwy przebieg.

Mamy do zaproponowania Państwu gotowe scenariusze, ale równie dobrze możemy przygotować szczegółowy projekt imprezy, specjalnie na zamówienie klienta.