O nas

Atelie oznacza nie tylko grupę taneczną. To przede wszystkim 15 lat doświadczenia tworzonego przez zespół tancerzy, artystów i choreografów pełnych pasji do swojej pracy. Każdy występ jest dla nas wyjątkowy i przygotowujemy się do niego z należytą starannością. Nic nie sprawia nam takiej przyjemności jak uśmiech i zadowolenie naszego Klienta.

Pasja i profesjonalizm z jakim wykonujemy powierzone nam zadania oraz ogromne możliwości techniczne, są gwarancją wysokiej jakości naszych usług. W związku z długą obecnością na rynku eventowym zebraliśmy bogate doświadczenie w organizacji tanecznych show jak i całego eventu.

Nasza oferta jest różnorodna i powiększa się z każdym rokiem. Mogą w niej Państwo znaleźć organizację i obsługę: bankietów, konferencji, spotkań integracyjnych, koncertów, targów, pikników, uroczystych gal, promocji oraz pokazów mody.

Jesteśmy oczywiście otwarci na Państwa pomysły! Nasi tancerze, choreografowie oraz project managerowie chętnie wymyślą coś wyjątkowego, co będzie odpowiadać Państwa oczekiwaniom.

Atelie: pokazy tańca, obsługa imprez, tancerze, tancerki, show taneczne, taniec Kraków