Reżyseria projektów

W tej odsłonie naszej witryny proponujemy usługi związane z reżyserią widowisk i pokazów eventowych, oraz wszelkiego rodzaju produkcji scenicznych. Reżyseria tego typu wydarzeń to wypadkowa zarówno umiejętności
i wyczucia sceny, jak również wielu lat doświadczeń i setek podobnych realizacji w portfolio.

Nasza reżyser Dagmara Marzyńska-Malecka łączy w sobie wszystkie wymagane w tej profesji atuty. Jako wykształcony muzyk i tancerz, potrafi doskonale połączyć umiejętności zdobyte na scenie z wieloma latami pracy producenta i reżysera.

Niezawodny team – Anita Szydłowska posiadająca najwyższą, mistrzowską klasę taneczną S to kopalnia pomysłów i talent choreograficzny, Jej profesjonalizm to wystarczająca zachęta oraz Tomasz Batko – model, tancerz, którego domeną i żywiołem są pokazy mody. Człowiek z kreatywną bombą w głowie.

Powstała w ten sposób energia doskonale komponuje potrzeby zarówno wykonawców jak i ekip technicznych i produkcyjnych. Takie połączenie daje możliwość profesjonalnego przeprowadzenia każdego procesu produkcji
w profesjonalny i w miarę możliwości „bezbolesny” sposób.

Nasza reżyseria pozwala na przygotowanie każdego rodzaju widowiska od małego pokazu eventowego po duże realizacje widowisk i przedstawień scenicznych. Dbamy o każdy szczegół widowiska od fazy scenariuszowej po produkcje, ustawienie świateł i współpracę z technikami.

Dotychczasowe realizacje i doświadczenia zdobyte podczas różnorakich realizacji pozwalają nam na w pełni odpowiedzialne zaproponowanie naszych usług w tym zakresie.

Nasze portfolio i przykładową listę realizacji przedstawimy wszelkim zainteresowanym po uprzednim kontakcie.

Jeśli chcą Państwo otrzymać pełną ofertę, prosimy o kontakt: biuro@ateliegrupa.pl